petka.s

Je zdrave dostat rakovinu?

Ptam se, protoze to chci vedet.

Nejlepší odpověď
mosoj

Není třeba odpovídat na každou kravinu !!!

Další odpovědi
Mc Merkurion

Málokterá otázka mne dokáže zvednout ze židle,tato mezi ně patří…
…v dnešní době snad neexistuje rodina,která by se s touto nemocí nesetkala a nepoznala ve většině případů bezmoc…
…ta sv*ně si vzala nemálo mých kamarádů a příbuzných…

johana 56

Opravdu upřímně přeji, abyste se touto otázkou nikdy nemusela trápit.

Zda je rakovina zdraví prospěšná totiž člověk pochopí až po sdělení lékaře
„bohužel,dostal/a jste ji“…

ivzez

Kdyby ses před vložením otázky jen trošku zamyslela,
buď bys otázku formulovala jinak, nebo ji vůbec nepoložila.

Upřesni, nač se ptáš.

zjentek

je zdravé dostat doživotí?

Agneta

Pro imunitní systém je zdravý třeba kontakt s kopřivami, vosí a včelí žihadlo…atd.
Pro děti, jejichž imunitní systém měl „málo kontaktu“ s různou havětí (dětské nemoci) – viry a bacily…to později může způsobovat i životu velmi nebezpečné alergie…
Někteří lidé mají imunitní systémy, které AIDS a rakovina nemohou zdolat. Ale ani v tomto smyslu se nedá mluvit o „rakovina zdravá“ :DDD

AmazedWolf

Je zdravé uříznout si ruku?
Ne NENÍ!!!!

Tuhle otázku může napsat jen debil.

gecco

Je zdravé dostat pětadvacet na holou??
🙂

Ano – pro tebe by to bylo velmi zdravé, možná i ozdravné…
Měla bys tuto meducínu brát tak 2–3× denně…

marci1

Rakovina je velmi, velmi závažná a těžká nemoc. Bohužel v dnešní době v mnoha případech smrtelná. ☹
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rakovina

cliwe

Rakovina je zhoubné bujení buněk jakéhokoli orgánu, prorůstání do jiných orgánů a přes kůži někdy z těla ven /jsem onkologická sestra, takže to mám z první ruky/.nemluvě o metastázách. Prostě hrůza hrůzoucí. Takže ne, není zdravé dostat rakovinu.

ReHu

? ? ?

anonym

Rajcovina je nemoc sama o sobě né?

Awe

Mosoj: A teď si udělal co? Odpověděl si na kravinu… Jinak by si nenapsal ani „ň“

JájsemRaibek

Ne není to zdravé a dokonce je to životu nebezpečné.
♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬­▬▬▬▬▬▬♥
Pro ty, kteří nadávají, podívejte se na ostatní otázky a dokonce v jedné je uveden věk tazatelky. Je to sice zarážející, ale každý jsme nějaký.

Nechápavé

LoL

Ja dostanu rakovinu z tech otazek tu

arygnoc

počkajte si na chemoterapiu a ožarovanie, v lepšom prípade na operáciu – keď budete holohlavá vrieskať do hajzlovej misy (vracať), poznáte prospešnosť tohto ochorenia.

😉

ivzez

@Raibek:
Takhle hloupě by se nezeptalo ani dítě o 10 let mladší než tazatelka.
(Petce je 15 nebo 16 let.)

Petka podle mne buď provokuje, nebo se jí z nějakého
důvodu „nepodařilo“ otázku formulovat rozumně (přesně)…

mosoj

Awe, doufám, že se ti alespoň ulevilo.

Jak jistě vidíš odpověď to není. Je to názor, který ovšem patří do diskuse.
Nicméně kdo to dodržuje ?