Ladič pian

Je zdravé dnešnímu lidstvu předkládat různé pavědecké směsi?

Markaby, Smaragdové desky, pyramida byla stavěna od vrcholu, atd. jak to nabízí film Skrytá historie lidstva? Jestli tak začíná slibované probuzení lidstva, tak se vrátí do doby temna.
44hnAET5VYY

Nejlepší odpověď
anonym

Pavědecká směs – hmmm, hezký výraz. Jenom nechápu, proč se pozastavuješ nad tématem nějakého filmu. Filmový průmysl je přece o tom, že je třeba film prodat, tak se zkoumá, co na diváky zabere. Uvědom si, jak je svět informacemi přehlcen. Ověřené informace by ve filmovém „trháku“ nejspíš nezabraly. Musíš rozlišovat seriozní svět neustále obohacovaný vědeckými objevy a prověřovaný spekulacemi a „šílenými“ teoriemi a svět filmařské představivosti. Nikam do temna se nehrneme. O to se neboj.