ptáč

Je zde útulno a hezky. Nechcete přijít sem? Zdá se, že musíte sledovat TV seriály?

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (13/13), Tajemství rodu Jana Pirka, Rakovina je šok, Víkend, Ordinace v růžové zahradě 2 (601), Cesty domů III (349), Sejdeme se na Cibulce, Očima Josefa Klímy, Kmotr, Teorie velkého třesku II (21), Sběratelé kostí II (2)…
Při čtení takového tv programu jsem se vyděsil.
_____________­_________________
Und MonkeyKing, kdo jsi, kdo jsi, co umíš, abych věděl, komu můžu odmítnout zakázku? Můžeš psát i česky.

Nejlepší odpověď
anonym

Je přece fotbal, neee?

Další odpovědi
Mc Merkurion

televizi nemám již přes deset let,takže tyto problémy neřeším…
doplňuji:
ReHu: tady,ale je obsazeno…

Funna

nemusíme…sledování seriálů nám ještě Brusel nenařídil…většinu seriálů ani neznám a o některých vím jen, že existují…takže fakt nemusíme…
a docela by mne zajímalo, kde je to útulné místo, kde je hezky…i na samotce to může být fajn, pokud jsi introvert .-)

anonym

Neřekl bych zrovna útulno,ale aspoň ti naši fotbalisté toho dosáhli.

ReHu

Tak to nečti.
Kde je tak útulno abych tam přijela?

MonkeyKing

These people ain't got no life

střevo

seš právě v Kosmonosech nebo v Bohnicích ? no hlavně že nejseš sám ale přístup na net máš jenom ty nebo i ty vostatní co sem píšou ?

ptáč

Aha barbakane, počkám na výsledek jestli vyhraju, dal jsem za 10 korun.

anonym

Tos mohl dát stovku.