Je zde politická strana, která přímo odkazuje na prvorepublikovou agrární stranu?

Tak jako KDU-ČSL na ČSL nebo ČSSD na tehdejší ČSDSD. Nechybí tu silná protiváha proti socialistům?

Nejlepší odpověď
Kepler

V současné době žádná taková strana neexistuje. Po revoluci sice nějaké malé strany tohoto typu vznikly, ale pak zanikly. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Agr%C3%A1rn%C­3%AD_strana

Další odpovědi
aliendrone

A k čemu by jako měla v Unií přísně regulovaném dotačním Kocourkově taková strana být? Svého času (za Josefa Luxe) k tomu měla slušně našlápnuto (k podychcení zemědělců) KDU-ČSL. Ale to už je dnes pasé.

Jestli taková strana (hlásící se k odkazu agrárníků) existuje, tak je jen jednou z dalších mnoha noname straniček bez výraznější politické váhy.

Drap

Neni, a kdo by ji také tvořil, dnes se už téměř nikomu nechce hospodařit. Ale klidně můžeš takovou silnou stranu, jako protiváhu založit.