jirka F

Je zde po delší době vhodné změnit si heslo, aby se vám někdo nenaboural do profilu?

Na druhou stranu co by z toho měl?

Nejlepší odpověď
zjentek

A co tam nejde? Tajnou poštu?

Další odpovědi
quentos

Myslím, že zrovna TY se toho bát nemusíš. V otázce tři čárky, kde být nemají, a tam, kde být má, žádná… být tím hackerem, bylo by mi trapně.

anonym

bez ohledu na kvalitu hesel, možnostem prolomení přístupu do databáze, základní otázkou zůstává, kdo by z toho co měl ? nic … byla by to jen ztráta času se o něco takového snažit.

Dochy

Popravdě: Vážně si myslíš, že změna hesla něco zachrání? Tedy pokud nebyla prolomena databáze, ze které by se to heslo dalo vydolovat…

zjentek

Napadá mě… nejspíš pro DRBNY by mohl být doslova RÁJ, nabourat se do zdejších profilů!

Ametyst

🙂 Mohly by tam najím moje číslo bot, a koupit mi jedny na zimu. 🙂

zjentek

Tady se někteří zdejší uživatelé nabourávají MNOHEM VÝŠE, než jen do některých osobních profilů…