mia.212

Je zde obchodní centrum? Rohanské nábřeží 15, Praha 8. Karlín

Rohanské nábřeží 15, Praha 8. Karlín… nejsem z Prahy a chtěla bych se jen zeptat, jestli se na této adrese nachází nějaké obchodní centrum. Na googlu jsem našla pouze nabídky bytů. Nemůžu to nikde vyhledat. Tedy pokud to tam vůbec je.

Odpovědi
anonym

Pokud vím, je River Garden Office typická administrativní budova (pronájem kanceláří) – bez OC.
Nejbližší OC jsou Galerie Florentinum a Bílá labuť…
😉
Co sháníš – hledáš?

Michálek1245

Jako tohle je bytová zástavba, klasické nábřeží. Jediné o čem ví, že tam je, tak je pneuservis Praha 8, protože to není zase tak dlouho, co jsem tam byl. Každopádně je tam dost míst na parkování, takže tam někde nechte auto a vyrazte si metrem někam do centra. Tam toho máte více než dost. :)

mia.212

No na téhle adrese by měl být obchod s oblečením přímo Next… ? 🙂 Právě jak jsem si to hledala na netu, tak jsem našla jen ty budovy a nedokážu si představit jestli v nich může nějaký být.

anonym

Každopádně Next najdeš třeba tady – http://www.nex­tcz.cz/.
Píšeš, že nejsi z Prahy – takže si, případně, najdi nějakou prodejnu ve směru, odkud přijedeš.
😉

anonym

Tak to je možné – v přízemí tam nějaké obchůdky jsou – ale jestli zrovna Next, to nemám potuchy…
😉

mia.212

No tak to bude ono to přízemí. Díky 🙂