zjentek

Je zde někdo z lokality, kde mininálně dva dny v kuse neprší?

Nevíte také, kde zjistím, kdy tyhle deště ustanou?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni. Prší na celém území republiky. Někde slabě, jinde silněji. Až to ustane, dám ti vědět.

Další odpovědi
nyjono

To myslíš v období třeba včera, dnes a zítra? Nebo minulý týden? Dva dny v přítomném čase, to znamená dnes a včera nebo dnes a zítra?
Třeba já očekávám, že min. od neděle do úterý unás pršet nebude.

Hufnágl

Nejsem z takové lokality, kde by nepršelo, ale u nás začaly umělé květiny vypouštět výhonky. A kdy ustanou, tak by to mohla vědět žabička Honsová z M. ústavu.

marci1

Takový ti asi neodpoví. Deště by měly (možná) ustat v neděli. 🙂

Pepa25

Ještě se nestalo, že by nepřestalo.

Emefej

Hufnágl > paní Honsová nemá s Hydrometeoro­logickým ústavem nic společného. Ona hovoří za firmu Meteopress, která oficiální odborné předpovědi počasí nevydává.

zjentek

Marci, v NEDĚLI!???! Pche, tou dobou už bude celý Hlučín vylitý jak rybník>> http://www.hlu­cin.cz/redakce/in­dex.php?clanek=268633&l­anG=cs&xuser=&sloz­ka=155760 …Bůh nás opatruj..

zjentek

(; D; D; Nyjono, to je chyták! (;

Tak to je jasný, když se zeptám, zda je tady někdo z lokality, kde min. dva dny nepršelo, že se mně sem začnou hlásit ÚPLNĚ VŠICHNI! (; ((;

Úpa mě z tebe rozbolela bránice (((;

nyjono

Mě zase napadlo že včera, dnes a zítra 😁 😁
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5S8WMmqY_Xk

zjentek

Já vím přece! (; ((; (((;

zjentek

…Ale i přesto by se myslím dalo napsat: Jo, u nás v létě dva dny v kuse neprší. (; (; (;

zjentek

Drape jj, to je fajn, tak já budu čekat..