Kelt

Je zde někdo, kdo zná znojemské podzemí?

V rádiu byla reklama na znojemské podzemí. Má s tím někdo zkušenosti a může to doporučit? Co tam je a jaký to na vás udělá dojem? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Jednou jsem je navštívila, byly to chodby, větrání, studny, výklad vzniku a vývoj.

Jenže bylo to před 20 lety. Pro zajímavost jsem se podívala na stránku a zjistila jsem, že

"Prohlídkový okruh podzemním labyrintem je zaměřen na prohlídku podzemních chodeb s výkladem o historii vzniku podzemí a jeho dalšího vývoje v průběhu doby.

Od března 2009 byl prohlídkový okruh rozšířen o expozici „Tajemné podzemí“, ve kterém uvidíte alchymistickou dílnu, postavy z městských pověstí, oživlé skály, netopýry, skřety, ukázku vězeňských kobek nebo kostlivce v rakvích. Atmosféru dotváří speciální světelné a zvukové efekty.

Od října 2013 se v podzemní otevřely adrenalinové trasy podzemím."

Takže určitě to nebude procházka růžových sadem.

https://www.ku­dyznudy.cz/ak­tivity/tajemne-znojemske-podzemi

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.