Drap

Je zde někdo alergický na jablka ?

Zřejmě ano, ale nevím kdo ? Proč by jinak soustavně mizely otázky z kategorie zábava týkajících se jablíček ? Už jsem tu otázku od Sůwy viděl dvakrát a zase je pryč.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ten „někdo“ má možná pocit, že tím škodí, ale opak je pravdou. Tím mazáním vlastně umožní mnohem většímu počtu uživatelů, aby si mohli jablíčka vyzkoušet a já je budu trpělivě vracet. Už se mi to vrátilo od admina, tak jsem se ho v odpovědi zeptala, jestli vůbec věcí, co mažou. Asi ne…
Doplňuji:
Překvapivě jsem od admina dostala odpověď, že pečlivě každý nahlášený příspěvek posuzuje a bylo mi doporučeno posílat podobné příspěvky intimní poštou. Tak tady už je každá rada drahá, jdu dělat něco užitečnějšího. Howgh 🙂

Další odpovědi
badisko

je …nevim proc je porad nekdo maze …asi nema rad zabavu …!! je to smutne …suwa nedej se !!!!!

manon

Drape, tato otázka je ve špatné kategorii!!! :))
Alergie na jablka patří do zdraví :) Ale zajímavé, že jsou druhy jablek, které alergikům nevadí – třeba někdo uvede konkrétní druhy :D

venkovan

Ano jsem. Zejména když dívka jablko pevně drží mezi koleny a křičí „Šmudlo, dneska je dieta“.