zjentek

Je zde možnost nechat si na email zasílat nové reakce u diskuzí?

Někdy položím příspěvek někde v diskuzi a pak nevím kde, tudíž později už nezjistím reakci. A ukázalo se, že reakce později chodí. Dokonce velmi později. (; Jak na to?

Odpovědi
Ametyst

Jistě. Ve svém profilu klikni na Nastavení a potom na Email.

aliendrone

Já tam objevil (v nastavení mailu) tuhle položku „zasílat informaci o doplnění otázek s mojí odpovědí“, ale CO to udělá netuším (jestli se to týká nejen odpovědí, ale i diskuze).

zjentek

Alien>je to odfláknutý. Diskuze email neřeší, přitom ne co ty diskuze jsou? Když jdu diskutovat tak asi nečekám reakci hned, že? Nejsme na Live chatu doprčic. Dnes jsem čirou náhodou objevil několik konkrétně tvých reakcí v diskuzi z období před pár dny. A jako obvykle byly výživné a potěšily. Taky jsem na ně nemusel přijít, že? Byla to náhoda, nebýt puntíčkář, tak zapadnou v análu. (;

zjentek

Ametyst a právě tam jsem to hledal (oznámení o nové reakci na příspěvek v diskuzi) (; (; … Marně );

Ametyst

Přihlašuješ se sem pomocí e-mailu nebo přezdívky? Možná že web Odpovědi nemá tvůj email.

zjentek

Ale mají můj email, neboj. Mají mého víc, než umím domyslet, to jsem klidný..