Kryšpín

Je zde mezi zlatou či stříbrnou elitou mnoho příznivců Ruska?

Měl jsem zde otázku čeho se dopustil Koněv, místní demokrat obdivovatel Ruska který neumí diskutovat ihned nahlásil a Administrátor musí jednat je pod kontrolou. Děda občas nakukuje přes rameno pravil, podívej v socialismu se nediskutovalo ale práskalo a donášelo v demokracii se informuje přeber si jaký je rozdíl.

Nejlepší odpověď
ivzez

Někdo neumí diskutovat, jiný neumí česky
a další se neumí postavit za svůj názor a schovává se za dědu…

(–:

Ani já jsem tu žádného příznivce Ruska nezaznamenala.

Další odpovědi
anonym

Co příznivců, někdy mám pocit že kolem sebe vídám stále častěji spíš naprosto nekritické zapálené propagátory ruských zájmů od zrušení EU, přes ruských sankcí za okupaci Krymu, až po třeba vystoupení z NATO a rozmístění ruských raket na našem území jako údajnou obranu před zlými američany (ano i tohle jsem od těchto lidí už bohužel slyšel), je to místy neuvěřitelné co dokáží vyplodit za nesmysly postavené na hlavu a naruby.

Pokud jde o památník Koněva nechává mne to v naprosto neutrální poloze. Je mi to jedno co s ním bude.

Kepler

Příznivce Ruska jsem tady ještě nezaznamenal – to by byla vlastizrada. V případě Koněvovy sochy je národ spravedlivě rozdělen půl na půl. To by mělo stačit na odstranění problému.

Kelt

Musím přiznat, že jsem v letech 1985 – 1989 byl předseda SČSP a modlil se, abych ani za odměnu nebo za trest nejel do země kde včera snědli to, co měli na zítřek.

dubraro

Nemyslím si, že bych byl příznivcem Ruska. Ale jsem pro to, mít s nimi korektní vztahy a obchodovat.

ivzez

Ge0rge, tady?

anonym

pár takových prošlo i tady, ačkoliv jsem nesledoval zda mají zlatý nebo stříbrný badge, to je něco, čeho si skutečně nevšímám.