zjentek

Je zde běžné usnout uprostřed rozepsané otázky?

Zvídavost.

Nejlepší odpověď
annas

Zda je to běžné, netuším. Jedině vytvořit anketu, pak byste se dověděl víc.

Někdy jsem tak unavená, že stěží udržím otevřené oči, postřebovala bych je podepřít. Proto raději Odpovědi opustím.

Další odpovědi
yuko

Když někdo celou noc přemýšlí, na co se ráno zeptá…

led

Vašej otázky? tiež zvedavosť…

Dochy

Nevím, nemám dost dat… Ale už jsem usnul při psaní odpovědi 😉

anonym

No zále

dubraro

Nevím jestli je to běžné. Ale stává se mi, že při psaní textu mne ospalost přemůže.

aliendrone

No, jestli je to běžné nevím. Stalo se mi, že jsem za volantem usnul na křižovatce, tak proč by se nedalo usnout při psaní otázky, že? ;) :)

Obvykle se mi chce ale usínat při jejich čtení. Především u některých „obzvláště vymazlených“!! (nemusím snad vypisovat JAKÝCH konkrétně) ;) :D :D

aliendrone

led >>> :D :D :D :D ;)

Vy jste ale…, kam se hrabou všichni droni!!! :D :D :D