Dan007

Je zcela nutné, aby byl na domově mládeže vychovatel/ka? Je to napadnutelné, když není? A DM dál funguje?

Nejlepší odpověď
Dochy

Obávám se, že do 18 let veškerého osazenstva tam bude muset být nějaký ofic. dozor.

Další odpovědi
smart aleck

V DM je nutné, ba přímo povinné ze strany zřizovatele, aby byl dohled 24 hodin denně.

Drap

Záleží jaký domov, jaké je složení ubytovaných, na vnitřním řádu domova a podobně. Záleží také jak dlouho je bez vychovatele, jestli 10 minut, nebo 10 dní. Napadnout je možné v podstatě vše. Otázkou je, zda to bude mít nějaký výsledek.

nyjono

Je nutné si uvědomit. že do 18 let má někdo za tyto ubytované zodpovědnost.
Tak proto tam vychovatel/ka být musí.