postcd

Je zákonné, že Mladá Fronta zveřejňuje pornografii na web stránkách, kam chodí děti?

na webu zive.cz hned na jedné stránce vidím 2 porno obrázky (miniatury odkazují na článek kde jsou ty obrázky v plné velikosti). snímek obrazovky radši nezveřejňuji aby nešlo o porušení autorských práv

Také na úvodní stránce seznam.cz jsou často bulvární titulky a obrázky, které mohou přitahovat pozornost nejen dětí na diskutabilní bulvární stránky s erotickými fotografiemi. Je podle zákona v pořádku taková reklama na stránkách kam chodí nezletilí?

Nejlepší odpověď
briketka10

tak já si myslím, že to nejsou porno fotografie,
ale i blesk má vzadu dívku blesku a je tam na
ní jen děvče s velkými ňadry 😁
Doplňuji :
tady celá postava
http://promuze­.blesk.cz/cla­nek/pro-muze-sex-a-tabu-divka-dne/331183/vi­ola.html

Další odpovědi
ten který je

Fotka nahé ženy není pornografie.Dnešní děti už nějaká fotografie těžko vyvede z míry.To takový průvod homosexuálů,leseb a transexuálů plánovaný na polovinu srpna v Praze pod označením Prague Pride,kde homosexuálové předvádějí kopulační pohyby před zraky veřejnosti i dětí,to bude terno pro dětskou duši…
http://www.ty­den.cz/rubriky/re­lax/zabava/pra­gue-pride-privita-vousatou-zpevacku-conchitu-wurst_349681.html#­.Va3BGvntmko

setapouch

To by určitě v pořádku nebylo, kdyby šlo skutečně o pornografii. O čemž pochybuju.

ptáč

Pouštět nedospělého na internet bez dozoru, to by mělo být nezákonné. Děti tam nemají co pohledávat.