jaromi

Je zákon který upravuje přítomnost uklízečky ve věku 14náct a 16náct let.Ve fitku když se dospělí chlapi koupají, převlí

Nevíme proč se musíme koupat a nechávat se očumovat od mladých dívek. Které asi schválně využívají možnosti pobývat na šatně. Nám to vadí. Protože je až zbytečné se zdržovat na šatně když se převlíkáme. Manažer to neřeší. Hledáme možnost jak to vyřešit.

Nejlepší odpověď
iceT

Uklízečka by měla být neviditelná bytost a uklízet tehdy,když má své působiště volné.Ono se dost těžko uklízí,když kolem uklízečky pracují ještě další lidé. Teda aspoň si to neumím představit.Takže dle mého mdlého rozumu,má uklízečna nějakou pracovní dobu,kterou by se měla řídit a určitě by neměla a ještě takové mládě čučet ve fitku po chlapech.Chápu,že ve fitku se asi uklízí průběžně,ale ona by se tam měla pohybovat,teh­dy,když se sprchující nahatí chlapi odeberou pryč a než se přijdou osprchovat další.O zákonech nevím nic,takže v tomto ti neporadím.Pokud to nelze řešit s manažerem,snad je ještě i osoba nad manažerem,tedy majitel fitka.

Další odpovědi
anonym

A to jí nemůžete říct normálně, aby tam nechodila, když se koupete a převlékáte? Pracovala jsem jako správcová v jednom sportovním cenru, taky tam byly šatny, kde se sprchovali a převlíkali ragbisti, fotbalisti, florbalisti a co já vím, jaký ještě „isti“ a když končili, nahnali se do sprch, takže jsem se s nima dohodla, zaplatit a podepsat výkaz přišli až potom, já bych tam nevlezla, tolik drzosti, nebo spíš statečnosti teda nemám, zvlášť ne u těch ragbistů, to teda ne 😁

anonym

Nepomohlo by říct přímo těm uklízečkám, že vám jejich přítomnost na šatně vadí a že po nich chcete aby respektovaly vaše soukromí?
Pokud to nezabere, tak bych se podívala po jiném fitku, nebo bych doporučovala dát si 2 týdny pauzu. Ono by potom určitě manažer rychleji pochopil, s čím nejste spokojení. Takový dvoutýdenní bojkot bude totiž na příjmech dost znát. A to by mohl být nejpádnější argument.

mosoj

Chodím léta do sauny a když je třeba, přijde tam uklízečka poklidit. Nikomu to nevadí ani se jí nikdo nevšímá, ale 14 let ji opravdu není.
Doplňuji:
A když má chuť tak ať se podívá .