jaromi

Je zákon který upravuje přítomnost uklízečky ve věku 14náct a 16náct let.Ve fitku když se dospělí chlapi koupají. Nebo p

marci1.Děkuji za odpověď. Ale manažéra ani majitele to nezajímá. V BBC jsou rusky a neni řešení hledat jiné fitko. Hledáme jestli to řeší nějaký zákon na který bychm se mohli obrátit. Holky se stydějí. Ale chodit chlapům do šatny a do sprch v 14 a 16nácti letech jim nevadí. Poradí nám někdo. J.

Nejlepší odpověď
autacek

Zákoník práce a následné mezinárodní úmluvy. Napráskat to můžeš třeba na ÚP, když říkáš že není s majitelem řeč… Osobně bych ale na to děvče asi spíš houknul ať vypadne, když by mi to tak moc vadilo…

Další odpovědi
Jsemtady

Brigady jsou tusim povoleny od 16ti let. Cimzto je minimalne ta mladsi na cerno.
V rusku je to mozna jine. Nejvetsi problem by z toho asi meli oni. Asi jsou radi ze si vydelaji lepe nez na chodniku.