larios22

Je z mé strany žárlivost přehnaná ?

Zdravím, Přítelkyně má kamaráda kterého já z celého srdce nesnáším, Protože vím že už kdysi předemnou spolu něco měli a taky jsem zjistil že na ní něco zkoušel, osahával, i když už jsme spolu v tu dobu dávno byli. Když jsem se to dozvěděl, měl jsem sto chutí mu rozbít hubu, jenže přítelkyně byla proti , že je to její kamarád. Občas spolu chodí ven, nelíbí se mi to, V tomhle jsem strašně žárlivý a jí to hrozně trápí, protože ví že ho nesnáším. Je to z mé strany přehnané a zbytečné ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud měli mezi sebou něco nad rámec kamarádství i v době, kdy jste už spolu chodili, pak na žárlivost máš plné právo. Nejhorší by bylo nedělat nic. Buď uhodit na přítelkyni stylem buď já, nebo on, nebo tomu falešnému kamarádovi rozbít hubu. Nejlíp obojí. A jestli se potom tvoje přítelkyně s tebou rozejde, tak aspoň zjistíš, že nestála za to. Takhle se přítelkyně nechovají.

Další odpovědi
iceT

No, já si myslím, že ho nesnášíš právě proto, že spolu kdysi něco měli, to je normální. Normální už ale není, že oni dva spolu chodí ven a ty s nimi nejsi. Proto si taky myslím, že když to přítelkyni tak strašně moc trápí, a ví, že tobě to vadí, tak jako správná přítelkyně by se měla těmto situacím vyhnout.
Předpokládám, že asi nejsi úplně v klidu, když se ona vrátí z výletu s ním domů, že jsi naštvaný, ale dusíš to v sobě.
Asi jsem v tomto směru staromódní, ale společnosti partnera dávám přednost před kamarádem, a kdyby to bylo nezbytně nutné, taky bychom vyrazili ven ve třech.
Žárlivost na ex je normální, zejména pokud se ex stýkají i nadále a mají spolu dobré vztahy.

ivzez

Žárlivost je vždycky přehnaná.

redy

Nech ji, dej ji čas, sama se rozhodne. Žárlivost je sviňa a tím ji ztratíš. Je vidět, že sama nemá jasno, jinak by s ním nechodila ven.
Ale raděj teď, než později, protože jestli k němu ještě něco cítí, stejně odejde.

Rozbít mu hubu? Možná vyhraješ bitvu, ale válku prohraješ…

Taky to může bejt úplně jinak.

Larissa

Není.

Alesh

Takhle těžko posuzovat. Nemusí to znamenat vůbec nic, ale taky může. Můj subjektivní názor je, že to divný. Jestli něco zkoušel, pak asi jen tak toho nenechá, že by se to ze dne na den změnilo, to se mi fakt nezdá. Důležitý je ale hlavně postoj tvé přítelkyně a zda ji věříš. Pak jsi ji asi v tomto směru řádně vyzpovídal a nějak to cítíš a to je podstatné. Neboj, ono se to vycuká. 😉

RyuzakiKate

Mno, a když to na ni zkoušel, odmítla ho? To je to, co tu hraje hlavní roli, si myslím. Také se kamarádím dál s pár kluky, se kterými jsem chodila, jednoho teda můj současný přítel taky nesnáší, chápu to, taky bych byla nevrlá, ale dotyčný na mě už nic nezkouší, v tom je ten rozdíl. A i kdyby, tak má vážně smůlu.

Hlada

Věrnost je nedokazatelná. Buď se smíříš s tím, že kamarád taky rád nebo si najdeš jinou. Žárlivost to nevyřeší.

Reezo

Diskutabilní téma.
Ačkoliv o tobě nic nevím ani o jiných zmíněných osobách, tak nemohu nic posoudit. Člověk by se neměl ponižovat a neměl by se povyšovat. Člověk se měl snažit porozumět druhému. Podle mého názoru je zbytečné s tím bojovat. Když bude chtít podvede tě kdykoliv. Důležité je jak se k tobě chová, jestli jsi její číslo jedna a je třeba schopná zrušit kamaráda kvůli tobě? Dobře se to dá poznat, když by jsi byl s obouma někde a mohl pozorovat reakce nebo jí narušit soukromí.
Každopádně by pár měl otevřeně hovořit o věcech co jim vadí a měli by zkusit najít nějaký kompromis.

Navíc to není jediná ženská na světě a ty by jsi měl mít taky nějakou hrdost. Pokud tě zanedbává tak si tě nezaslouží.

anonym

Tak v tom bych udělala pořádek hned. buď on, nebo já, na tohle nemám náladu. Jeho bych vypakovala hned a jí bych řekla svý. Nikdo mi lézt do zelí nebude a když ona neví, jak se má chovat, tak ať jde k čertu i s kamarádíčkem. Řekla bych to jen jednou a tak jasně, že by se nad tím nedalo polemizovat. Dělaj si z tebe normálně prču.

zjentek

Co všechno spolu ještě děláte? Já už bych se na tu -píp- dávno -píp-!