Tatak81

Je World Government Summit 2022 setkání všech států, které jsou součástí světové vlády, nebo některé chybí?

Myslím zda to jsou všechny státy které řídí všechny zbylé státy a určují jejich pravidla/zákony.

Nejlepší odpověď
led

Potrebné (verejné) informácie dostanete na stránke https://www.wor­ldgovernmentsum­mit.org/home
je to lepšie než informácie z poplatných médií. (aj oni čerpajú informácie odtiaľto)

Další odpovědi
Drap

Oficiálně žádná světová vláda neexistuje.

elkon

Plácáš nesmysly. Tipuji tě tak na šestou třídu ZŠ.

Darcy

Vatikán asi ne – přeci nebudou míchat Pána Boha a světovou vládu 😂😂👌🏻

Tatak81

Elkton – jaké konkrétně?