arygnoc

Je WIFI žiarenie zdraviu škodlívé?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/267168-unikatni-tapeta-ochrani-wifi-sit-pred-nezvanymi-navstevniky.html

Nejlepší odpověď
www

Většinou se k tomuto (nejen WiFi) vyjadřují odborníci různě. Podle některých ano, jiní tvrdí ne. Těžko se v tom vyznat.
Ale rádiový smog je dnes už běžným pojmem a podle mne ne neprávem.
Názor

Další odpovědi
Kukusak

Úplně stejně jako záření jakéhokoliv vysílače. Ale výkon domácích wi-fi vysílačů je celkem malý a proto zdraví ohrožuje minimálně. Mobilní telefon, který si dáme 2 cm od mozku má výkon sice nižší, ale asi je škodlivější. Nic z toho se však ani zdaleka nepřiblíží škodlivosti mikrovlnného záření a superkrátkých vln.
Jednoduše řečeno: vyhnout se radarům, nestrkat hlavu do mikrovlnky a „přírodnímu“ mikrovlného záření se stejně asi nevyhneme 🙂