Rokio

Je webová stránka Cryptonit důvěryhodná stránka, nebo se jedná o podvod?

https://www.crptnit­.cz/

Odpovědi
aliendrone

Zvědavě jsem nakoukl, ale nic světoborného neobjevil. Přijde mi to principem jako „Zonky“ aj. projekty, akorát na trhu s kryptoměnami. (jestli jsem to dobře pochopil) Přijde mi to značně podezřelé, díky extrémně stručnému rádobyobjasnění, podobné chování vykazují i pyramidové hry. Do toho bych bez dalšího NEŠEL!

Ještě jsem pro jistotu jednou zkoukl – ejhle MINING! Tyo, to snad nemyslí vážně, tohle je provařený už snad 100 let (kup si minera)! Je to jasné – švindl jako vymalovaný! :D :D :D

ivzez

Odkaz nefunguje.

Rokio,
zvažuj prosím lépe, jaké odkazy vkládáš.

aliendrone

Mně odkaz fungoval, když jsem psal odpověď a funguje i teď! ;) :D :D