Avatar uživatele
anonym

Je web Odpovědi.cz jednou z vašich filosofií?

Náplň, bez které nechcete být?

Zajímavá 0 před 1383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pro mě je to jen významná kratochvíle a zábava. Občas se dozvím i něco užitečného.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jak může webová stránka být něčí filozofií?
Tos zase chtěl mermomocí vymyslet rádobyhlubokou otázku a vyšel z toho nesmysl…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Každá filosofie je o něčem. Odpovědi.cz jsou o otázkách a odpovědích. Filosofie může být v otázce i v odpovědích, ale moje filosofie jako taková nemůže být nějaký web. Proto fakt nevím, na co se ptáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já jsem na tomto webu přímo závislý. Odpovědi.cz je pro mě zdrojem zábavy a občas možností, jak někomu pomoci svojí odpovědí. Také na této webové stránce si rád dělám legraci z různých témat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Není,ale už vícekrát mi odpověď pomohla vyřešit problém, který jsem měl. Za to všem, co reagují, děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne, to bych na tom byl dost špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Není. Filosofie má nějaká pravidla, zásady, témata a pod. Hlavně se musí řídit logikou. A tady to tak určitě není. Ale máš zajímavý způsob myšlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je dost přehnané, ne není to „filosofie“ je to prostě jen český pokus o lokální QuoraAnswers, StackExchange, YahooAnswers … přenesený do malého českého rybníčku.

Odpovědi uspořádané dle hodnocení jsou nechybně vhodnější formát než klasické nepřehledné nekonečné diskusní vlákno, dává tazateli příležitost najít tu nejlepší odpověď hned pod svojí otázkou aniž by nekonečnými diskusními vlákny musel stránkovat.

Tento web je bohužel v této chvíli ubitý k smrti reklamou, ve které se jeho jednoduchá podstata ztrácí. Z toho důvodu je jeho uživatelská základna také tak skromná a nijak zvlášť nenarůstá. Zcela postrádá oborové zaměření a úzké specializace pro které by udržoval odlišné komunity, a má obecně řadu hloupých a neřešených nedostatků, pro které rozhodně není možné web hodnotit tak jak si v otázce naznačil.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Elkon: Jak to?

před 1382 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek