otázečka?

Je web odpovědi.cz dobrý? Myslím že je vynikající.

Co myslíte, nemám pravdu?

Nejlepší odpověď
anonym

Je nejlepčejší na celym světě 😁

Další odpovědi
zjentek

ale jó, máš recht, jenže sem tam jej někdo ještě pořád strčí do kapsy ..tak třeba tady:
http://www.universe-people.cz/defau­lt_cz.htm
Doplňuji:
Emefej: to si jaksi protiřečí ..to musí bejt naopak, né?

Emefej

Web je dobrý, horší je to tady s kvalitou mnoha otázek a odpovědí.

Nazdar Bazar

zjentek má pravdu Šeranově bandě se to nevyrovná.

miláSimča

Tenhle web je fajn:-)!

Kelt

Tvůj názor nemusí být názorem ostatních. To by měli posoudit ostatní a ne ti, kteří jsou zúčastnění. Až nebudou žádní jiní, protože všichni budou na tomto Webu, pak je to vynikající. Takže si spočítej kolik je účastníků a porovnej to s počtem osob, které mají internet. Pak to porovnej s něčím obdobným. Tak budeš mít nějaké porovnatelné výsledky.

Awe

Co se týká četnosti a správných odpovědí znám jiné fórum kde je úplně vše…Tohle beru pouze jako „zábavu“

lota

Ano, jistě že máš pravdu.:-)