jjj123456789

Je web feministky.com míněný vážně?

Doplňuji:
www: Nesmazal bys svoji odpověď, kdyby ji psal někdo jiný? Vždyť vůbec neodpovídá na otázku.

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě je to legrace ! 🙂
Stačí si přečíst pravidla :
Vstupem do tohoto internetového magazínu souhlasím s následujícím:
Jsem starší 18-ti let.
Neposkytnu a ani neumožním přístup k získaným materiálům osobám mladším 18-ti let.
Sexuální, agresivní a podobné články mě neurážejí, nepohoršují a ani jinak neohrožují mé psychické zdraví.
Na stránky vstupuji dobrovolně.
Za všechny komentáře či články je zodpovědný autor.
Pokud s obsahem nesouhlasím, tak články nebudu brát vážně, zasměju se, poslušně odejdu a vyhledám pomoc psychologa.
Články jsou čistě hypotetické a jejich podoba s realitou čistě náhodná.
Jsem li muž, zakoupím si co nejdříve pás cudnosti.
Souhlasím s diskuzními pravidly. Pokud ne, nebudu do diskuze přispívat.
Pro diskutování je třeba se registrovat.

Doplňuji:
Doplňuji zdroj : http://www.fe­ministky.com/pra­vidla-pro-diskutujici

Další odpovědi
www

Web sice neznám, několik feministek však ano. A ty myslí vše, bohužel, často až smrtelně vážně ☹
Doplňuji:
Žádný odkaz k prohlédnutí jsi nedal (což je přinejmenším slušnost,neboť už něco od ostatních potřebuješ), odpovídám proto to, co o feministkách všeobecně ještě asi nevíš. Pokud bys věděl, otázku nepokládáš 😁

P.S: Pokud se míníš mstít, že jsem ti odstranil otázku a sám ti o tom řekl, klidně moji odpověď nechej odstranit 😉

klumprt

Je to sice legrace, ale údajně některé obzvlášť vypatlané feministky to berou vážně 🙂

Nevíteto?

Samozřejmě, že není! 🙂