Rokio

Je vždy na škodu, když si duševně nemocný nepřipouští svoji nemoc?

Můžete vypadat klidně tak, že daný psychicky nemocný si nenechá vyřídit invalidní důchod, normálně pracuje 40 hodin týdně na plno, nechce žádné výhody na dorovnání jeho znevýhodnění a normálně ve společnosti funguje.

Takový jedinec se plně adaptuje na svůj hendikep a naopak posílí své přednosti.

Je pak na tomhle něco špatného?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, normálně ve společnosti nefunguje, to vidíš i tady, s naším pacientáriem, Tebe nevyjímaje, nic ve zlém.

Takže ano, je to vždycky na škodu, není pod dohledem, nikdy nevíš, co se mu v té makovici zrodí, a co udělá.