Je vzájemné ovlivňování stejné jako vzájemné působení?

Dobrý večer,
nejsem si jista, jestli je význam u obou slovních spojení stejný, poradíte mi, prosím? Děkuji

Odpovědi
setapouch

Jak kdy. V určitém kontextu je význam shodný, jindy může být maličko rozdílný.
Doplňuji:
Arygnoc opět odpovídá chybně, ovlivnění nemusí být pouze následek.

arygnoc

vo fyzike je ovplyvňovanie (ovlivňování) dôsledok pôsobenia nejkého javu, sily.

pôsobenie – príčina
ovplyvňovanie – výsledok

;-Q
Doplňuji:
tak to by ma zaujímalo, kedy je „zhodný“ a kedy „maličko rozdílný“.

fyzika je exaktná veda, ktorá nepozná „jak kdy“ a „jindy může být maličko rozdílný“.

;-Q

arygnoc

opäť ti doporučím dôsledne si odpoveď prečítať: vo fyzike.

nie „jak kdy“, ale presne, konkrétne: vo fyzike.

zopakujem ti to, aby si to tým svojim obmedzeným mozočkom pochopil: vo fyzike.

fyzika je exaktná veda, ktorá nepozná „jak kdy“ a „jindy může být maličko rozdílný“. :DDDDD

;-Q

panebože, ak existuješ, do čoho si to dušu vložil?

setapouch

A kdepak jsi vzal fyziku? Umíš vůbec číst? Jestli ano, pak máš problém chápat psaný text.