xiperio

Je výměna touchpadu drahá záležitost?

Někdy touchpad reaguje, někdy ne. Někdy s velkým zpožděním, že musím PS restartovat. Zvládnu výměnu i jako laik a kolik to asi stojí? Nebo čím by to ještě mohlo být? děkuji

Odpovědi
anonym

Touchpad většinou bejvá součást palmrestu. Cena je různá, záleží na modelu noťasu a obchodu, kde budete náhradní díly kupovat.
Z Aliexpressu to bude levnější, originální díly jsou dražší.

Doporučuje se, aby výměnu provedl profesionál, není to zákrok určenej pro běžný uživatele. To ale neznamená, že to nezvládnete.