fcoop

Je vyloučeno,aby se tele tetelilo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Ej, ty filuto, schválně formuluješ otázku jako chyták pro nepozorné.
Tetelit se může kdokoliv, tudíž i tele.
A ti co se nechali ošálit, tak telit se může kráva a ne tele, které je jenom následek telení.

Další odpovědi
Děda Louda

Ne

Nikolivěk.

dudu

Ano

Když se coby čerstvě odstavené utrhne, dostane nepozorovaně ke krávě a dosyta napije až naglgá, určitě se chvíli blahem tetelí – do doby než mu začne být špatně protože se přepilo.

quentos

Ne

filva

Ne

Děda Louda

Přijde mi zajímavé, že někteří respondenti zdůvodňují svou odpověď zcela opačnými argumenty.

Kerberus

Jedním z významu slova tetelit je mít strach. Takže tele se může tetelit. Špatně jsem četla otázku, proto jsem svou odpověď smazala.