Ten nikdo

Je výhodné studovat v zahraničí? Pokud ano, jaké to má výhody?

Studium

Nejlepší odpověď
Edison

Já ti nějak nevím. Pro někoho, kdo se takhle ptá to výhody nemá asi žádné.

Další odpovědi
anonym

Ano, je. Kromě získaných znalostí z jazyka / oboru máš možnost seznámit se s novou kulturou, lidmi a rozšíříš si obzory. A můžeš být schopne posléze srovnat studium zde a tam.

elkon

Kdo chce studovat v zahraničí, musí vědět proč. Jinak to nemá smysl.

paul1

Některé státy poskytují celkem zajímavé stipendia, konkrétně třeba Švýcarsko