zjentek

je vůbec možný, že tady na severu moravy právě teď úplně regulérně prší?

koukám s otevřenou mordou na takovej ten svěží déšť, kterej normálně zalévá a musel jsem se o to podělit i tady, aby i po stech letech se na tomto webu vědělo, jaká tehdá (dneska) byla sucha ..;q
lexx: právě teď prší na prajzké- to je taková významná oblast v lokalitě mezi méně významnou ostravou a krásnou Opavou

Nejlepší odpověď
Luxx

možné to je.. taky z okna vidím něco, co se tváří jako déšť :)

Další odpovědi
lexx

a kde ? kde ? V Třinci ani Č.Těšíně neprší ale setmělo se nám nějak…
Já vim kde je Prajzká…študoval jsem v Ostravě-Porubě.

bolak

Jó morava, to je nevyzpytatelné město.