marci1

Je vůbec možné, že někdo navrhne takovýto dům (z kterého není úniku)? ☹

Dokonce se uvažovalo, že z něho bude věznice(!), ale ani to neprošlo.
http://refresher­.cz/19221-Obytny-veziak-v-Johannesburgu-z-ktoreho-niet-uniku-Ponte-Tower

Nejlepší odpověď
briketka10

No fuj děsný binec. Četla jsem i ten článek o té věži Davidově
inspirovala mě ke stáhnutí toho filmu : The.Raid.Redemption
jsem na něj zvědavá :))

Další odpovědi
Shef

žel tady platí: fantazii se meze nekladou, je mnoho staveb, které jsou tzv. atypické, což sice občas není na škodu, mnohdy vznikají zajímavé i pěkné projekty, ale jsou i případy jako tento, kde to postrádá hlavu a patu. At to člověk bere z jakékoliv stránky, nepochopí to. Tady by bylo potřeba zeptat se architekta, co ho k tomu vedlo :D

anonym

Protoze ho nekdo navrhnul, tak evidentne je mozne, ze ho nekdo navrhne.