Avatar uživatele
Sarrow

Je vůbec možné při snění zemřít hrůzou?

Slyšeli jste někdy o tom že by se to někomu stalo?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, Henry1660 před 1833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Doopravdy asi ne, protože snění nemůže být fyziologicky důvodem ke smrti. Dokonce jsem nikdy neumřel ani ve snu, protože můj mozek neví, jak smrt vypadá. Maximálně se nějakým hrůzným snem vzbudím, úplně vyšinutý. Dojdu si do lednice pro gambáče, zapálím si cígo, kouknu na odpovědi.cz a zapadnu zpět do toho nejlepšího vynálezu lidstva. Myšlenky jsou zase jinde, gute nacht.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Osobně si myslím, že to možné je. U zdravotně slabších jedinců se silnou až chorobnou představivostí.....

Což mi připomnělo:
Přijde chlápek na pohotovost:

  • Copak vám je?
  • Mám strašné bolesti břicha
  • Aha… A jak by jste je ohodnotil na stupnici 1–10, kde 10 je ta nejsilnější bolest jakou si dokážete představit?
  • Jejeedna

lékař k sestře:

  • Teda ten má ale představivost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Námětem mnoha filmů je hrůza, která ovlivní myšlení a jednání. Například Noční můra z Elm- Street, Pyramida hrůzy – účinek drog a pod. A jsou jedinci, kteří umřeli v umělém spánku, v komatu, který trval několik let. Kdo ví, co člověk prožívá a jak se to projevuje?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Realita snesitelnější než sen? O tom jsem jakživ neslyšel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Umřít ve spánku je zcela běžná smrt. Jestli to bylo hrůzou, nebo v poklidném slastném opojení se můžeme jen domnívat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek