Gus_Fring

Je VŠE opravdu tak lehká škola?

Často se o ní tvrdí, že je jedna z nejlehčích českých VŠ. Dokonce absolvent bratislavské VŠE z dob Československa – Andrej Bureš – prohlásil, že to byla flákárna. Myslíte si, že je opravdu lehká oproti jiným univerzitám? Ale co jazyky, ty se tam člověk musí učit, ne? Minimálně jazykové výsledky jsou dost dobré, viz Andrej Bablbam, ovládá angličtinu, ruštinu, francouzštinu i němčinu.

Vkládám pár vtipů o VŠE:

Co se stane, když vyhoděj matfyzáka a ten pokračuje ve studiu na VŠE?
Prudce vzroste úroveň obou škol.

Proč nemají matfyzáci jarní prázdniny?
Protože by za tu dobu vystudovali VŠE.

Kterej pražskej gympl je nejtěžší?
VŠE.

Odpovědi
elkon

Kdo má nadání, pro toho může být škola lehčí. To platí pro každou školu. Od toho by měly být přijímací zkoušky, aby se na školu nedostal někdo, kdo pak „vyhoří“.