annas

Je vše na tomto světě na prodej, i čest a sláva? Jen krásné čisté srdce na žádném rynku není ke koupi? Je to možné?

Píseň o srdci, autor Jan Skácel.

Na tomto světě na prodej je všechno
i čest a sláva, všichni o tom ví,
jen čisté srdce, krásné čisté srdce
na žádném rynku není ke koupi

Jde o závěr básně, poamtujil si jej>

Odpovědi
Rokio

Tak například elektronická kniha lze vydat a stačí na to pouze peníze. Kvalita knihy může být klidně podprůměrná a akorát musí mít dostatečnou délku. Takhle to platí alespoň na jednom webu, kde jsem registrovaný. Název webové stránky zde psát nebudu, protože by šlo o reklamu. Takhle se kdokoliv může proslavit.

Pokud je člověk hodně bohatý, tak můze být slavný i jenom tím, že je bohatý.

Dále si zámožný člověk můze za peníze udělat reklamu, a tak se proslavit.

Čest si bohatý člověk získá tak, že daruje peníze na charitu. Tím se může stát klaďasem (čestným člověkem), pokud má charakter celkem v pořádku. Podle mě by ale to bohatství měl získat vlastním úsilím, aby byl jeho dar charitě považován za dobrý skutek.

zjentek

An, nemusíte chodit nijak daleko, i přímo zde ta tomto serveru najdete dostatek exotů, kteří vám ochotně vysvětlí, jak je nutné podřídit VŠE (!!!) trhu. Poradí, nasměrují.

Víte, „krásné čisté“ v převaze (dostatečné nadvládě) automaticky spustí jeho samovolné šíření. Stejně jako ošklivé špinavo, chmurné a nepříznivé, jehož nadvládě podléháme a sdílíme ho v současnosti.

Anebo se nabízí ještě další možnost. Takhle vše vnímám jen já sám a vy ostatní jste spokojeni, všude okolo ve společnosti vnímáte krásno, čisto, z čehož jste veselí a vlastně si chrochtáte blahem.

No, ti bystřejší zde pochopili, že nejde o žádnou „další možnost“, nýbrž jsem se jen, v tomto bodu, dostal zpět na začátek. Haré Krišna 🙏