dust8

Je vosí hnízdo uvnitř duté, či jakou má vnitřní strukturu?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni duté, je to zpravidla několik plášťů na sobě různě propojených.

Další odpovědi
aliendrone

Sakra, nikdy jsi jako kluk nerozbil vosám hnízdo? Taková BEZVA zábava (protože když se něco podělalo, stálo to za to)! :D

Několik „papírových“ (nevím jak se ta hmota jmenuje) plášťů – dle velikosti hnízda a „plástev/ve“ (voštiny), ne nepodobné těm včelím. Ovšem taktéž z toho „papíru“, nikoliv z vosku. Tak šup šup, kámen/smeták/co­koliv a jdi to ověřit! ;) :D :D