_136

Je vkusné, nebo nevkusné nosit tepláky do společnosti i mezi veřejnost?

Nejlepší odpověď
Kepler

Na veřejnosti nosí tepláky převážně jenom cikorky a homeless. Ani u jedné skupiny takyobčanů jsem neviděl, že by sportovali. Ve společnosti bys utrpěl útrpné pohledy, nebo by tě rovnou odeslali do pryč. Mezi sportovci a na běhání po lese se ale hodí.

Další odpovědi
nyjono

Přesto, že současná móda je nosit drahé tepláky i do města na nákupy apod., pro mně to jsou pořád tepláky, jakkoli drahé a určené ke sportování.

Drap

Je to krajně nevkusné a normální člověk se snad na takovéto věci ani nemusí ptát.

da ny

Do divadla a na ples, tepláky nebrat :D
Modní trendy i tepláky jsou různé, střídají se, vracejí.
V nedávných letech chodili převážně mladí muži v teplákách zn. Adidas, Nike.
Kdo neměl tepláky, nebyl In :))
Je „vkusné“ běhat na veřejnosti, po chodnících, v městském parku a co,
zajít si cestou domů pro rohlíky, stavit se v bankomatu, s teplákama na těle?
Vyběhnout z auta pro dítě do školky…. Mne to nepobuřuje, ať si každý chodí,
jak chce nebo může. V čem se cítí dobře. Třeba v pytli od brambor. Hlavně,
když jsou tepláky čisté a nepáchnou potem a močí……
Ty na vašem obrázku jsou celkem pěkné a sluší:)
Za vrchol a krajní nevkus považuji jiné věci/chování/jed­nání.

led

Je to rovnaké, ako chodiť do spoločnosti v monterkách (rifle, jeans, texasky…) najnovšie aj s umelo odreným a roztrhaným odevom a za vrchol nevkusu považujem: rozopnuté sako, košeľa s kravatou nezasunutá do podpupočných (polzadočné s viditeľným spodným prádlom) umelo roztrhaných a odratých voľne plandajúcich sa rifiel s visiacimi trakmi. No a k tomu rôzne zlaté reťaze „My na to máme!“ Naozaj noblesa, často kupovaná za vysokú cenu. Zaujímavé na tom je, že takto sa obliekajú práve tí, čo s peniazmi nemajú problémy. Jednoducho, tí chudobnejší si to nemôžu dovoliť a musia chodiť len v čistom a neroztrhanom oblečení.

zjentek

Osoba z obrázku je vkusně a především ČISTĚ oděna. Vidno, že svůj outfit nenosí pár let. Á propos, víme, o kom přesně mluvíme, když zmiňujeme „veřejnost“? Totiž jeden v čistejch teplákách by se „mezi veřejností“ mohl z ostatních taky klidně zgrcat, když na to přijde. Mezi veřejností jsou však i výjimky, i když v ČRdeli jen ojediněle.

NoFear

Normálně do města, do obchodu, restaurací/pizzerií chodím v teplácích a je mi naprosto volné, co si kdo myslí. Nosím, co sám chci a co se mi líbí. Co je praktické, pohodlné, co mi vyhovuje a v čem se dobře cítím a myslím, že i vypadám. Nikdo mi nebude říkat, co mám nosit. Oblékám se čistě a tak, aby to ladilo, vypadalo dobře a jestli se to nelíbí, tak ať.
Ale pokud jde o veřejné nóbl akce nebo nějaké úřední/pracovní jednání, tak je samo sebou, že tepláky ne (divadla, koncerty vážné hudby, úřady, práce, nemocnice a návštěvy lékařů a podobných.. i když vlastně k praktickému lékaři mi nevadí si vzít tepláky).
Nechápu ty obavy, kdy se někdo bojí nosit tepláky ve městě a obchodech. Zásadně vždy rifle nebo „slušné“ kalhoty, aby nevypadali jako vagabundi. Ale to, že se jako vagabundi chovají už je netrápí. Sprostí (ty nejhnusnější slova), agresivní, hádaví, nevychovaní a jinak omezení. Ale hlavně, že mají na sobě džíny místo tepláku, aby nepůsobili nevhodně. Zajímavé, že lidi trápí víc oblečení, než vychování.

elkon

Tepláky patří do domácího užívání, nebo na sport. Na veřejnosti je to nevkusné a bez ohledu kolik stojí, stále jsou to tepláky. Když někomu nevadí vypadat jak vandrák, nebo jako když vylezl z postele, je to jeho věc. Ne veřejnosti by měl člověk vypadat kultivovaně.

JežíšKristus

Normálně se nosí, i po New Yorku. Ony taky ty tepláky od Nike nebo Gucci stojí tisíce. Samozřejmě nemůžete nosit klasické tepláky od Vietnamců.

Michálek1245

Osobně mi to v poslední době nějak začíná vadit. Respektive všechny tyhle tepláky a kalhoty do gumy. Mám to prostě zafixované jako věc, která patří na doma někde na gauč nebo na zahradu. Jasně, tepláky nosím. Kupuji si je na velkoobchod textil. Ale jako do společnosti bych si je nevzal. Vlastně i k popelnicím se většinou převlékám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.