Je více etické se kolem někoho protáhnout rozkrokem vpřed nebo pozadím vpřed?

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Ani jedno.

Normálně se v takových případech říká „s dovolením“.

Další odpovědi
dubraro

Nazýváte to pozoruhodně … ale slušnější je učinit tak tváří v tvář, je-li to možné.

Kepler

V těsném prostředí bonton velí být tváří v tvář. Někdy to může být i příjemné…

autacek

Záleží na sexuální orientaci. Majorita se míjí na misionáře.

ivzez

Souhlasím se Shoehardtem, v takovém případě je etické říct „s dovolením“
a počkat, až ten druhý trochu uhne. (Neprotahovala bych se tak ani tak.)