kurec

Je pravděpodobnější, že přestanu kouřit, nebo že z ničeho nic už nebudu mít alergii?

Odpovědi
Kelt

Protože znáš sebe nejlépe, dokážeš si také nejlépe vypočítat pravděpodobnost obou skutečností.

Jiří Bohumil

Když se takto ptáš, tak zřejmě bude druhá možnost reálnější.:-)
Kouřit musíš přestat sám a vědomě, ale alergie Tě může „opustit“ sama, bez Tvého přičinění.

Kepler

Šance jsou vyrovnané až do smrti a hlavně po ní.

Drap

Nejpravděpodobnější je, že budeš kouřit dál a přitom se trápit s alergií.