Karlos8

Je vhodný bejt ve škole naboso?

Zejtra hrajeme ve škole školní představení a u mojí role bude lepší, kdybych byl bos. Chci se zeptat jestli je to takhle ve škole vhodný? Díky!

Nejlepší odpověď
Brblal

Já osobně bych to udělal tak, že bych si až před představením sundal ponožky a pantofle…

Podobně herci se převlékají do kostýmů a líčí až v šatně divadla (před představením) a po roli se odlíčí a obléknou v šatně do civilního oblečení.

Vy nemáte ve škole šatnu jako herci, tak to udělej podle toho jaké tam máte podmínky.

Další odpovědi
ivzez

Školy nebývají moc dobře vytopené a jestli nechcete mít problémy
s ledvinami, močovými cestami nebo močovým měchýřem, radši si
ponožky sundejte jenom na to vystoupení.

dubraro

Pokud to patří ke kostýmu postavy, proč ne?

Karlos8

Tak díky za odpovědi. Udělal jsem to, jak jste mi radili. Boty i ponožky jsem si sundal až těsně před představením. Ze začátku to bylo trochu zvláštní chodit bosej po studeným lině, ale po chvíli jsem si zvyknul. Spíš mě štvalo, že od chvíle co jsem si sundal ponožky mi furt všichni civěli na nohy, protože většina ostatních naboso nebyli. To byl trochu zvláštní pocit.

Za týden mě čeká reprýza, tak už si snad většina účinkujících po dnešku zvykla. Nevím, čím bych to měl jinak vyřešit.