Avatar uživatele
dust8

V jakých případech se vyplatí býti zlodějem?

Upravil/a: dust8

Zajímavá 0 před 1800 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Pokud jsi politik nebo kradeš velmi vysoké částky a víš, jak na to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Babiš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud platí zákon, že kdo nekrade, okrádá rodinu a bude potrestán.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Pokud je pravděpodobnost dopadení a trestu dostatečně nízká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Nesmí u tebe nic najít. A nesmí ti z lupu nic zůstat, nic vlastnit a být na podpoře.jako těm, co mě vykradli. Tím budeš pro ně chudák. A musíš mít zahradu od branky, a ukrást pod 60 tis v neděli. Pak dát věc na zahradu a na to Policie tehdy byla krátká. Prostě bez Soudního povolení, oni nemají na soukromý pozemek možný vstup. Soudce envydá pod 60tis. v neděli nic. Ale nedělej to, bude to pak někomu opravdu chybět. A takový zloděj jistě nebudeš, jako ti co to skutečně umí. Prostě to nedělej, také já v bance 24mil a zůstali tam, protože tam dávají i obyčejní lidé. A žádná velká kupa to není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

můžeš mi vysvětlit proč neustále měníš texty svých dříve položených dotazů ? Tento dotaz zněl původně „je-vhodnejsi-davat-prazdne-flasky-od-piva-v-igelitce-bezdomovcum-nez-je-hazet-do-skla-a-zvednou-jim-tak-zivotni-uroven“ a ty to přepíšeš na něco úplně jiného „V jakých případech se vyplatí býti zlodějem?“ a není to poprvé, děláš to tak běžně, proč ?

před 1800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dust8

Došel mi limit na otázky, tak jsem upravil asi tři otázky co měli do té doby 0 odpovědí. Mám ty tři nahodit znova? Omlouvám se ti pokud si zrovna měl rozepsanou odpověď.

před 1800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek