Pokročilý

V jakých případech se vyplatí býti zlodějem?

Odpovědi:

Stříbrný

Pokud jsi politik nebo kradeš velmi vysoké částky a víš, jak na to.

Bronzový

Babiš

Stříbrný

Pokud platí zákon, že kdo nekrade, okrádá rodinu a bude potrestán.

Stříbrný

Pokud je pravděpodobnost dopadení a trestu dostatečně nízká.

Pokročilý

Nesmí u tebe nic najít. A nesmí ti z lupu nic zůstat, nic vlastnit a být na podpoře.jako těm, co mě vykradli. Tím budeš pro ně chudák. A musíš mít zahradu od branky, a ukrást pod 60 tis v neděli. Pak dát věc na zahradu a na to Policie tehdy byla krátká. Prostě bez Soudního povolení, oni nemají na soukromý pozemek možný vstup. Soudce envydá pod 60tis. v neděli nic. Ale nedělej to, bude to pak někomu opravdu chybět. A takový zloděj jistě nebudeš, jako ti co to skutečně umí. Prostě to nedělej, také já v bance 24mil a zůstali tam, protože tam dávají i obyčejní lidé. A žádná velká kupa to není.

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

můžeš mi vysvětlit proč neustále měníš texty svých dříve položených dotazů ? Tento dotaz zněl původně "je- vhodnejsi- davat- prazdne- flasky- od- piva- v- igelitce- bezdomovcum- nez- je- hazet- do- skla- a- zvednou- jim- tak- zivotni- uroven" a ty to přepíšeš na něco úplně jiného "V jakých případech se vyplatí býti zlodějem?" a není to poprvé, děláš to tak běžně, proč ?

Pokročilý

dust8

Došel mi limit na otázky, tak jsem upravil asi tři otázky co měli do té doby 0 odpovědí. Mám ty tři nahodit znova? Omlouvám se ti pokud si zrovna měl rozepsanou odpověď.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4756
Zlatý Drap 2937
Zlatý led 2086
Zlatý Kepler 1717
Zlatý marci1 1588
Zlatý ivzez 1299
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1236
Zlatý mosoj 951
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.