Avatar uživatele
Monyszek

Je vhodné vzít si na koncert květinu a dát ji zpěvákovi?

Viděla jsem video, kde zpěvák (Pavel Vítek) sešel z podia mezi diváky, procházel uličekou, přičemž i zpíval a od diváků si bral květiny. Plus k první otázce, jestli je vhodné si květinu na koncert vzít, kdy mu ji dát? (kdyby například nesešel z podia).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

vhodné je to určitě, naopak jsem jž nškolikrát litoval, že mě nenapadlo ji vzít. Kdy? obyčejně po koncertě během potlesku – na koncertech velkých hvězd (Lara Fabian, Tarja Turunen…) jsem byl několikrát svědkem toho, že lidi nosili květiny na pódium, hvězdě se pak stačilo pro ně jenom sehnout…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Proč ne. Ale záleží na tom, jaký koncert to bude – zda se na pódium vůbec dostaneš přes bodyguardy. Jestli bys šla na Martina Maxu nebo Jakuba Smolíka – tam předáš kytku bez problémů, ale napřiklad u One Direction těžko…:-(
Píšeš o Pavlu Vítkovi – nevím, jak moc to byl starý záznam – přijde mi, že to bylo zinscenované. Dříve se to tak dělalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je to určitý spôsob poďakovania za umelecké vystúpenie.
Sú rôzne spôsoby dávania kvetov, jeden ste popísali, spevák zíde dole a osobne si ich preberá
ďalší spôsob je pri ďakovačke výjsť na pódium a osobne odovzdať kvet, iný anonýmny je hodiť kvet spevákovi k nohám, ak sa podarí tak, aby ich mohol chytiť… v žiadnom prípade nemierte na hlavu (aj to sa už stalo)
bežný spôsob: do kytice dajte svoju vizitku a požiadajte uvádzačku o doručenie umelcovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek