Je vhodné v tomto období, kdy kvetou stromy a postřikují se chemikáliemi. Je vhodné lomit větvičku stromu pro mojí myš?

Doplňuji:
Ovocné větvičky mám na mysli

Odpovědi
www

V případě, že nebudeš lámat větvičky z právě ošetřených stromů, problém to není a možností je spousta.

Doplňuji:
Nevím sice nač potřebuje tvoje myš ovocné větvičky, ale ovocné stromy jsou i plané (mirabelka, trnka, ptačí třešeň ap.) a ty nikdo nijak neošetřuje 🙂

Drap

Ošetřují se pouze ovocné stromky buď na zahrádkách nebo v sadech. Jiné stromy se neošetřují. Nemusíš mít obavy.