zjentek

Je vhodné si při nástupu výkonu trestu s sebou přibalit vojenskou, eventuálně modrou knížku?

Bo co kdyby po čas relaxu, odpočinku a rovnání si krovek při výkonu trestu nedej Bože došlo k nějakému vojenskému aktu?

Otázka bé: A jak s penězi? V jaké formě je přechovávat, aby byly v bezpečí, nikdo je nemohl zabrat a zároveň k nim byl snadný přístup?

Odpovědi
led

Na humornú otázku, trochu čierneho humoru:

a)Nebojte sa v prípade potreby si vás nájdu aj bez vojenskej (, alebo modrej) knižky. Na cieľové navádzanie jadrovej bomby z miesta dopadu preukaz nepotrebujete.

  1. finančné otázky riešte s Motýlkom (Henri Charriére – Motýlek)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.