Avatar uživatele
Stříbrný

Je vhodné přebalovat dítě na veřejnosti, třeba mezi zákazníky u pultíku v bance?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

A proč ne? Potřebuje přebalit, nedá se nic dělat. Dítě si nevybírá.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Pokud je to nutné, přece "v tom" to dítě nenechají.

Pořád je to lepší, než když denodenně chodí lidé se psy a nechají je vykonat potřeby na Vašem pozemku... -_- prebaleni dítěte je nezbytnost a ostatní lidé se na to nemusí dívat. U psů ovšem jde o naprostou nedbalost a nevychovanost (jejich páničků). Psí dárečky jsou všude - na chodnících na cestách, u cest, v parcích a nikdo to neuklizi ani se nad tim nějak nepozastavují, tak proč by měli u dětí, kde se po nich vše hygienicky vyčistí..


Avatar uživatele
Zlatý

Přebalit děcko je zkrátka nutnost. Nevím co přesně myslíš tím "u pultíku". U přepážky už by to byl extrém. 'Většina bank asi není zrovna přebalovacím koutkem vybavena, což nedává rodičům moc příležitostí to přebalování zvládnout civilizovaněji.... U pisoárů ve stoje to doopravdy nejde. Většina rodičů bývá na podobné situace připravena alespoň natolik, že s sebou mají přebalovací podložku a vše nutné, aby nedopatřením nezasvinili okolí.


Avatar uživatele
Zlatý

Není to vhodné, v bance určitě ne. Nikdy to není tak akutní, aby se dítě muselo přebalit okamžitě. Přinejhorším by se dala najít třeba lavička venku. Pokud si člověk představí ten smrádek... Nedávno někde vykázali z banky ženu, která tam kojila dítě.


Avatar uživatele
Stříbrný

Taky si nemyslím, že jsou tyto věci nutné bezprostředně. To bychom se taky mohli dostat do situace, že plínky nebudou potřeba, protože je to přeci přirozená potřeba dítěte, tak co to má komu vadit... Vždy se dá těch pár minut posečkat a zajít si někam stranou. O nevhodnosti obohatit takto uzavřený prostor právě tímto odérem taky není zrovna to, co bych chtěl zažít.


Avatar uživatele
Bronzový

Přebalit dítě je vhodné vždy, pokud je to potřeba. Nezáleží na místě. Ten kdo to zažil, by nepoložil zbytečnou otázku. Stejné je to i s kojením. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to sledovat.


Avatar uživatele
Bronzový

V dnešní době jsou již v centrech měst vhodnější prostory než pultík v bance.
Banky bývají v centru měst a tam jsou také obchody s přebalovacími místnostmi. Např. McDonald. Pár minut to počkat může. A pokud není zima, lze i venku.Doby, kdy se používaly látkové pleny a složitě se fixovaly jsou už pryč a současné plenkové kalhotky se přebalí snadno.


Avatar uživatele
Bronzový

Autacku je jiná doba demokratických ochranářů lidských práv, nic není tabu vše je dovoleno co není zakázáno. Byl jsem v restauraci, přišli tři svalnatý chasníci vedle ke stolu tři piva, tři rumy začali se zouvat a měnit ponožky, na připomínku u pingla jsem dostal odpověď, není to zakázáno nemohu zasáhnout ještě bych dostal na budku, jak jsem si nedávno dovolil připomínku na ukřičené dítě od svalno-mužíka ověšeného zlatem. Tudíž jsem zaplatil ponechal načnuté menu a odešel na čerstvo vzduch.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1327
Zlatý marci1 983
Zlatý ivzez 703
Zlatý quentos 698
Zlatý iceT 654
Zlatý annas 648
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 512
Zlatý zjentek 496
Zlatý panenka 488

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.