Avatar uživatele
autacek

Je vhodné přebalovat dítě na veřejnosti, třeba mezi zákazníky u pultíku v bance?

Zajímavá 0 před 1831 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

A proč ne? Potřebuje přebalit, nedá se nic dělat. Dítě si nevybírá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anikitos

Pokud je to nutné, přece „v tom“ to dítě nenechají.

Pořád je to lepší, než když denodenně chodí lidé se psy a nechají je vykonat potřeby na Vašem pozemku… -_- prebaleni dítěte je nezbytnost a ostatní lidé se na to nemusí dívat. U psů ovšem jde o naprostou nedbalost a nevychovanost (jejich páničků). Psí dárečky jsou všude – na chodnících na cestách, u cest, v parcích a nikdo to neuklizi ani se nad tim nějak nepozastavují, tak proč by měli u dětí, kde se po nich vše hygienicky vyčistí..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Přebalit děcko je zkrátka nutnost. Nevím co přesně myslíš tím „u pultíku“. U přepážky už by to byl extrém. 'Většina bank asi není zrovna přebalovacím koutkem vybavena, což nedává rodičům moc příležitostí to přebalování zvládnout civilizovaněji… U pisoárů ve stoje to doopravdy nejde. Většina rodičů bývá na podobné situace připravena alespoň natolik, že s sebou mají přebalovací podložku a vše nutné, aby nedopatřením nezasvinili okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Není to vhodné, v bance určitě ne. Nikdy to není tak akutní, aby se dítě muselo přebalit okamžitě. Přinejhorším by se dala najít třeba lavička venku. Pokud si člověk představí ten smrádek… Nedávno někde vykázali z banky ženu, která tam kojila dítě.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Taky si nemyslím, že jsou tyto věci nutné bezprostředně. To bychom se taky mohli dostat do situace, že plínky nebudou potřeba, protože je to přeci přirozená potřeba dítěte, tak co to má komu vadit… Vždy se dá těch pár minut posečkat a zajít si někam stranou. O nevhodnosti obohatit takto uzavřený prostor právě tímto odérem taky není zrovna to, co bych chtěl zažít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Přebalit dítě je vhodné vždy, pokud je to potřeba. Nezáleží na místě. Ten kdo to zažil, by nepoložil zbytečnou otázku. Stejné je to i s kojením. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to sledovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

V dnešní době jsou již v centrech měst vhodnější prostory než pultík v bance.
Banky bývají v centru měst a tam jsou také obchody s přebalovacími místnostmi. Např. McDonald. Pár minut to počkat může. A pokud není zima, lze i venku.Doby, kdy se používaly látkové pleny a složitě se fixovaly jsou už pryč a současné plenkové kalhotky se přebalí snadno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Autacku je jiná doba demokratických ochranářů lidských práv, nic není tabu vše je dovoleno co není zakázáno. Byl jsem v restauraci, přišli tři svalnatý chasníci vedle ke stolu tři piva, tři rumy začali se zouvat a měnit ponožky, na připomínku u pingla jsem dostal odpověď, není to zakázáno nemohu zasáhnout ještě bych dostal na budku, jak jsem si nedávno dovolil připomínku na ukřičené dítě od svalno-mužíka ověšeného zlatem. Tudíž jsem zaplatil ponechal načnuté menu a odešel na čerstvo vzduch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

A jako co mám dělat? Když je potřeba přebalit, tak prostě dítě přebalím… Ale je pravda, že vyhledávám soukromí…

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Mám to stejně… Ale nejde o mě, ale o moje dítě. Chci, aby mělo soukromí… A hotovo :) Jinak mi je to jedno, když je potřeba, tak přebalím.

před 1054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Hmmm, schizofrenie??? 😉

před 1054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek