Marky Stark

Je vhodné poděkovat učiteli e-mailem?

Dobrý den,
včera jsem ukončila 9. ročník základní školy a stihla jsem se rozloučit se všemi kromě jedné učitelky, která pro mě v poslední době moc znamenala. Učila český jazyk a já s ní spolupracovala na školním časopise, a dokonce jsem její zásluhou vyhrála okresní kolo olympiády z českého jazyka, takže se odvážím tvrdit, že jsem jí nebyla úplně lhostejná. Chtěla jsem jí poděkovat osobně, bohužel se mi ji ale nepodařilo zastihnout a na základní školu se už nikdy nepodívám, jelikož se o prázdninách stěhujem. Myslíte si tedy, že je vhodné napsat jí alespoň e-mail, ve kterém jí povím, co pro mě znamenala?
Děkuji za Váš názor

Nejlepší odpověď
Edison

A co jí napsat papírový dopis? 😉 Na jméno a školu… Oproti emailu se dá schovat na památku.

Další odpovědi
terry

Určitě ano. A zcela jistě ji to potěší.

ivzez

Podle mne ano.

luky z Mostu

A co si udělat jednou čas a zajít za učitelkou osobně a dát jí i třeba nějaký dáreček to také udělá radost