zjentek

Je vhodné novou, kvalitní nanoroušku s Ag+, zakoupenou na netu v obchodu s rouškami, před použitím prvně vyprat?

Anebo by se mohla znehodnotit? V obchodu instrukce chybí. Tel. kontakt taky. A rouška není laciná. S dopravou vyjde hrubo přes tři stovky, tož tak.

Odpovědi
Kelt

Těžko říct. Já si objednal tři takové roušky, ale používám obyčejné roušky, třeba i několik dní. Mám je v práci zadarmo. A ty nanoroušky jsem zatím nepoužil. Umyl jsem si ruce a chystal se , že si jednu nasadím a prasklo mi ouško. No a v pondělí před vánocemi jsem byl na testech. Tam mi špárali v nose, a jsem negativní. O praní se tam sice píše, respektive ve vlažné vodě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.