marci1

Je vhodné nechávat notebook na podlaze vedle postele ? 🙂

Kamarád si koupil nový notebook a nechal ho vedle postele na podlaze. Druhý den si ho všimla babička – myslela si, že je to váha… Výsledek ?
Babička váží 24 000 Kč. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

😁
Stejnětak není vhodné usínat s notesem na kolenou…
No – správnej notes bude asi tento – http://www.trus­tedreviews.com/de­ll-latitude-e6400-xfr-14-1in-rugged-laptop_Laptop_re­view

Další odpovědi
HOLAS

hlavně tento vtip jsem slyšel (viděl) na lamerovi před půl rokem :) No pokud na to nikdo nestoupne, tak je to bezpečný ;)

led

mowla, vtipný a jemný test odolnosti ale nepoukázal na nosnosť dospelého človeka, unesie tých aspoň 80kg normočloveka?
S mojím starým bežným nb Dell som prakticky otestovala jeho schopností, po skutočnom páde z výšky, prejdení autom a utopení bol schopný ešte 1 rok pracovať, kým hardware neodcestovalo do technoneba. Prirodzene malé jazvy tento starý bojovník mal, ale nedal sa. Podobný bol aj vojenský NB Dell, ktorý bol v epicentre bombardovania (Juhoslávia) a s poškodenou „karoseriou, asi ako známy Robocop“ ešte naďalej bol schopný pracovať (v súčasnosti je vo firemnom múzeu).