Je vhodné na ledě prolomit ledy při komunikaci, aby se ledy pohnuly?

Nejlepší odpověď
petra15

Ano, muzu to jen doporucit.......

Další odpovědi
Hamon

Pokud mas po ruce sympaticky protejsek, pak prolomeni ledu povede ke kyzenemu vzajemnemu zahrivani driv nez prolomeni ledu u mojita.

marci1

Pokud nejste lední medvěd, tak ledy prolomit na ledě bych nedoporučovala.
I když nevím jak ledovou vodu vodník vydrží . Kdyby to byl „lední“ vodník, tak by to šlo ! 🙂

da ny

Proč ne, třeba ledy roztají :)

johana 56

Led pna ledě není při jeho pevné konzistenci snadné prolomit.A pokud se ledy přece jen pohnou,musí být čas na objevení teplejších spodních proudů pod nimi…