zjentek

je vhodné na elektrické podlahové vytápění položit korkovou podlahu?

Doplňuji:
rigormortis: a víš taky, proč právě tam?
Je mně líto, ale já ji hledám tady. Tady je odpověď na každou otázku ..víš?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, není to vhodné, ale není to až tak špatné… Pokud se tedy bavíme o ´holém´ korku.
Lepší je keramická nebo slinutá dlažba, horší je plovoučka (je silnější a trpí rozdíly teplot mezi vyhřívanými a nevyhřívanými plochami), nejhorší je koberec.

Další odpovědi
rigormortis

Odpověď hledej jinde.
Např. http://www.ener­goportal.cz/
Doplňuji:
Protože se tam pohybuje spousta lidí, co mají hodně zkušeností a dokáží opravdu zkušeně a i s vědomostmi poradit, mnohdy i profesionálové.
Sám to tam používám.

Mapel

Korek je izolat a špatně vede teplo. Moc to vhodné není.

zjentek

gecco na tebe je spoleh ..zaleju el. rohože do lepidel, pak tenoučká a velmi precizní nivelace a přímo na to chci dát korek, ten tenkej, tak 2mm ..to by šlo, né? Akorát nerozumím tomu „holej“- von bude zase v něčem zalitej, v nějaký přírodní pryskyřici ..může se to? Jak holej???

gecco

„holej“ – tím jsem myslel samotný korek…
Dneska už se prodává i korek jako plovoučka (nalepenej na prachotřísce nebo podobné sra*ce, prodejci to houfně doporučují jako ´ekologické´, ´protialergické´, ´přírodní´, snadno položitelné… – jenom aby to prodali)…
Samotný korek (2 mm) je OK – akorát si dej pozor, zda jde o korek štípaný (výborné) a nebo lisovanou drť (na hraně použitelnosti – a je otázka, jaké použili pojivo – samotná korková drť není soudržná), jen musíš ještě uvážit, čím to nalakuješ – korek je měkký a drolivý.
Na povrchovou úpravu doporučuju kvalitní polyuretanový lak.
😉

zjentek

rigormortis: profil: Nejsem ani hodný ani zlý, jsem to prostě já, nevím, kdo jsem.

rigormortis

Každá odpověď že je zodpovězena? http://www.od­povedi.cz/kate­gorie?f=3&s=1&o=0
Každá odpověď že je zodpovězena relevantně?
Jsi pokrytec, co si honí triko a lže si do kapsy.

rigormortis

zjentek…opravdu mám něco psát na ty tvoje trenky?
A přitom vím kdo jsem…což každý říci nemůže.

rigormortis

Jsi úzkoprsý…vygoogli si to.

zjentek

http://krasna­.nova.cz/clanek/te­rezabenkovska/ma­la-prsa-nejsou-konec-sveta.html