Neonka

Je vhodná na orientální tance sukně černé barvy ?

Zatím se mi nechce jako začátečnici investovat mnoho peněz do nákupu kompletního kostýmu v pastelové barvě. Stačila by zatím splývavá černá sukně ? Nevím, jestli je barevně vhodná. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Hanulko, děkuji za radu, ale palec vám nemůžu dát, prý to dnes už nejde, tak snad příště, mějte se hezky. 🙂

Nejlepší odpověď
Lásenka

Já také chodím v tmavé sukni a nikomu to nevadilo, jde spíše o ten tanec a ne o to oblečení. Klidně si ji vemte.

Další odpovědi
hanulka11

Hlavním prvkem je šátek , nemusíte mít celý kostým .Uvažte si šátek na sukni a uvidíte jak to bude dobře vypadat./dobré je aby sukně nebyla úzká aby nebránila v pohybu a byla pěkně rozevlátá./

Dodatečně jsem vám našla tyto stránky

http://orientalni-satky.rovnou.cz/o­rientalni-obleceni-kostymy-satky/obleceni-na-brisni-tanec.htm