Silenoz666

Je vhodná ložnice nad garáží?

Plánujeme stavět domek a zaujal nás ten, s garáží a nad ní je ložnice. Není to ze zdravotního hlediska problém??

Nejlepší odpověď
Bičiště

Garáž do baráku nepatří,má být mimo dům, je to snobský zvyk mít autíčko v domě.Když už jí tam máte,je jedno co je nadní. Vše co auto „vyprodukuje“ – výpary z pohonných hmot,maziv,pach gum,plastů,sebrané špíny z ulice,uskladněné autopřípravky postupně prostoupí celým domem.Domek i tak berte, parkovat budete před domem a z garáže bude praktické zázemí pro něco jiného než je auto.

Další odpovědi
vrtula

Pokud máte auto se silným motorem a laděným výfukem, se kterým jezdí partner (ka) brzo ráno do práce, tak raději ložnici na opačné straně. Jinak bych v tom zásadní problém neviděl.

hanny 2

Proč ne,já v tom problém nevidím.

dana555

Bude-li Váš dům dobře odhlučněn, což je dnes možné snadno docílit, je velký výběr materiálů, tak v tom problém také nevidídm, domy se tak staví hodně.